0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Британія може стати світовим центром криптовалют


Британія може стати світовим центром криптовалют

Британія може стати світовим центром криптовалют.

Про це заявила голова фінансового комітету нижньої палати британського парламенту Нікі Морган.

Читайте також: Рейтинг популярності криптовалют

На її думку, ринок криптоактивів – це Дикий Захід, який необхідно приручити введенням нових правових норм. Тільки так країна може стати світовим центром цифрових валют.

«Ця нерегульована індустрія ставить інвесторів перед численними ризиками, – каже голова фінансового комітету Палати громад Нікі Морган. – Беручи до уваги високу ціну волатильності курсів біткойнів і альткойнів, уразливості до злому криптобірж і потенційну роль криптовалют у відмиванні грошей, комітет переконаний, що треба вводити нові директиви як мінімум для захисту споживачів та запобігання відмиванню грошей».

Наразі Управління з фінансового регулювання Великобританії не має повноважень контролювати ранок криптовалют і проведення ICO.

Це означає, що споживачі не мають офіційної можливості отримати компенсацію в разі шахрайства, а компанії, що пропонують ICO, все ще можуть не відповідати за свої обіцянки.

Більше того, біржі криптоактивів – комітет віддає перевагу цьому терміну, а не «криптовалюти», оскільки віртуальні монети в основному використовуються для спекуляцій, а не для торгівлі – не підпадають під дію закону, що протидіє відмиванню грошей.

Ще одна проблема, про яку розповіла Морган, і про яку можуть не знати користувачі – це втрата паролю від криптовалютного рахунку. В цьому випадку автоматичного відновлення не відбувається, і клієнти не отримують ніякої компенсації. Такий підхід відрізняється від загальноприйнятого в традиційних фінансових системах і може виявитися несподіванкою для інвесторів.

Успішне вирішення цих проблем може стимулювати перетворення Британії на центр торгівлі криптовалютами і зміцнити нинішній статус Лондона як однієї з фінансових столиць світу. Однак, Об’єднаному Королівству доведеться витримати конкуренцію з іншими країнами – Швейцарією, Мальтою та Ізраїлем.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування