0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Huawei збільшує витрати на дослідження і розробки


Huawei збільшує витрати на дослідження і розробки

Китайський виробник телекомунікаційного обладнання Huawei активно інвестує в дослідження і розробки технологій мереж п’ятого покоління (5G).

У 2017 році витрати компанії на науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи (НДДКР) склали 13,2 млрд доларів, що відповідає 14,9% від річної виручки.

Читайте також: Huawei і ZTE не допустили до випробувань 5G в Індії

Відзначається, що тільки на технології 5G було витрачено трохи більше 600 млн доларів в період з 2009 по 2017 рік.

У квітні 2018 року генеральний директор Huawei Кен Ху (Ken Hu) на конференції Huawei Analyst Summit говорив, що протягом 10 років компанія продовжить збільшувати інвестиції і щороку виділятиме понад 10 млрд доларів на розвиток технологічних інновацій.

У липні Huawei оголосила про збільшення мінімум на 5 млрд доларів свого R&D-бюджету на 2018 рік. Причому близько 20-30% цієї суми припаде на кошти, виділені на фундаментальні наукові дослідження. Раніше йшлося про 10% R&D-бюджету.

З урахуванням нещодавнього коригування планів Huawei збирається витратити на НДДКР від 15 до 20 млрд доларів в 2018 році, тоді як раніше компанія говорила про 10 млрд доларів.

Huawei входить в число світових лідерів за витратами на НДДКР. За інформацією компанії, в R&D-сфері зайнято близько 80 тисяч її співробітників або 45% від усього числа працівників Huawei.

Сума, яку китайський вендор має намір виділити на R&D-напрямок в 2018 році, вже порівнянна з аналогічними витратами американських інтернет-гігантів Amazon і Alphabet. Згідно з даними Factset, в 2017 році компанії вклали в дослідження і розробки 22,6 і 16,6 млрд доларів відповідно.

Згідно з даними Європейського інституту стандартів телекомунікацій (European Telecommunications Standards Institute), завдяки великим інвестиціям в дослідження і розробки Huawei стала світовим лідером за кількістю патентів, пов’язаних з мережами 5G. У компанії зараз налічується 1481 відповідний патент, а загальна кількість патентів досягла 112 849, збільшившись на 74 307 документів за 2017 рік.

За останнє десятиліття Huawei витратила на дослідження і розробки загалом 66,25 трлн вон (майже 59 млрд доларів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування