0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Walmart буде навчати нових співробітників у віртуальній реальності


Walmart буде навчати нових співробітників у віртуальній реальності

Найбільший в США офлайн-ритейлер Walmart закупить у компанії Oculus Go 17 тис. VR-гарнітур для навчання нових співробітників по всій країні. Про це пише Engadget.

Гарнітури надійдуть в усі підрозділи компанії в США в жовтні: кожен великий гіпермаркет отримає по чотири пристрої, невеликі магазини – по два. Проект стане продовженням програми з навчання співробітників у віртуальній реальності, запущеної ритейлером в липні. Тоді вона поширювалася тільки на співробітників, які допомагали клієнтам розібратися з поштоматами Pickup Towers.

«Метод навчання за допомогою таких пристроїв ефективний: якщо ви виконуєте завдання через гарнітуру, мозок відчуває, що ви насправді зіткнулися з такою ситуацією. Ми помітили, що тренування у віртуальній реальності підвищує рівень впевненості співробітників, а результати тестів поліпшуються на 10-15% в порівнянні зі звичайною методикою навчання».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування