Ще в одному місті з жовтня зросте тариф на воду


Ще в одному місті з жовтня зросте тариф на воду

У вінниці із 1 жовтня тарифи на централізоване водопостачання зростуть на 13,7%, або на 1 гривню 1 копійку. Про це повідомили у прес-службі “Вінницяоблводоканалу”.

Зокрема, кубометр води з крану коштуватиме 8 гривень 34 копійок. Також подорожчає послуга з централізованого водовідведення (стоки) на 12,8% або на 59 копійок – з нинішніх 4,57 за кубометр до 5 гривень 16 копійок.

“Центральне водопостачання для багатоповерхових будинків зросте на 13,1% або на 1 гривню за кубометр – з нинішніх 7 гривень 59 копійок до 8 гривень 59 копійок. Послуга з централізованого водовідведення з 1 жовтня збільшиться на 57 копійок або на 12,2% – з нинішніх 4 гривні 74 копійок за кубометр до 5 гривень 32 копійки”, – повідомили у прес-службі.

Як пояснила заступниця начальника підприємства “Вінницяоблводоканал” Раїса Півторак, зростання тарифів можна пояснити зростанням витрат на сплату податків. Крім того, підприємство зазначає, що також здорожчали реагенти, електроенергія, а також зросли мінімальні гарантії з оплати праці.

Нагадаємо, 5 вересня 2018 комітет Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства підтримав прийняття законопроекту №8347 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питної води та питного водопостачання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua