0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Кабмін дозволив Мінекономіки перевіряти туроператорів


Кабмін дозволив Мінекономіки перевіряти туроператорів

Кабінет Міністрів вивів Міністерство економічного розвитку і торгівлі з-під дії мораторію на планові перевірки туристичних операторів в 2018 році.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду.

До цього міністерство мало право проводити лише позапланові перевірки на підставі звернення фізособи з дозволу Державної регуляторної служби чи за рішенням суду.

Крім того, були внесені зміни в методику оцінки ризику від здійснення туроператорської діяльності. Оцінка буде проводитися з урахуванням виду діяльності (в’їзний, виїзний або внутрішній туризм), кількості туристів, які скористалися послугами туроператора за рік, наявності за останні три роки порушень ліцензійних умов.

Також враховуватиметься наявність чинного рішення суду про задоволення позову про неналежне надання послуг.

Основні ризики будуть згруповані в залежності від зростання негативних наслідків від здійснення оператором діяльності, які можуть призвести до завдання шкоди споживачеві послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування