0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Фонд гарантування на рік продовжив ліквідацію ще одного банку


Фонд гарантування на рік продовжив ліквідацію ще одного банку

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) на один рік, до 25 вересня 2019 року включно, продовжив термін ліквідації ПАТ КБ «Південкомбанк».

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

«На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалила рішення від 17 вересня 2018 року № 2546 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ КБ «Південкомбанк» терміном на один рік з 26 вересня 2018 року до 25 вересня 2019 року включно», – йдеться в повідомленні.

При цьому продовжено і повноваження ліквідатора ПАТ КБ «Південкомбанк» Ігоря Костенка терміном на один рік.

Як повідомлялося, Національний банк України 24 вересня 2014 року ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ КБ «Південкомбанк».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
В Контексті Finance.ua
Опитування