У Мін'юсті назвали найбільшу суму боргу за аліменти


У Мін'юсті назвали найбільшу суму боргу за аліменти

Міністерство юстиції України винесло найбільшу кількість постанов щодо заборгованості зі сплати аліментів терміном більше 3 років і з сумою штрафу в розмірі 50%.

Про це повідомила прес-служба міністерства.

Читайте також: Розмір аліментів в Україні: як нараховуються виплати

“Так, наприклад, в Тернопільській області боржник оплатив борг по аліментах, який накопичувався 9 років, в розмірі 84 тисячі гривень і штраф у розмірі 42 тисячі гривень”, – назвала одне з найбільших стягнень заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

За її словами, в даний час виконавцями винесено 6500 постанов про накладення на боржника штрафу в розмірі 20% на заборгованість по аліментах від 1 до 2 років, 5100 постанов про накладення штрафу в розмірі 30% в тих провадженнях, де заборгованість становить від 2 до 3 років, і 12700 постанов про накладення штрафу в розмірі 50% за заборгованість більше 3 років.

У Києві виконавцем стягнуто на користь дитини заборгованість в розмірі 76 тисяч гривень і штраф 38 тисяч гривень.

У Миколаївській області після винесення постанови про накладення штрафу боржник оплатив і суму боргу в розмірі 62 тисячі гривень, і штраф 31 тисячу гривень.

Боржниця з Кропивницького також ліквідувала борги з аліментів перед дочкою, щоб виїхати на заробітки до Польщі. Тому жінка оплатила 49 тисяч гривень боргу і 24,5 тисячі гривень штрафу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua