Понад 40% українців підтримують дії влади в сфері децентралізації - опитування


Понад 40% українців підтримують дії влади в сфері децентралізації - опитування

Понад 40% населення України підтримують дії влади на шляху децентралізації, понад 60% не відчувають змін, свідчать дані опитування Фонду “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва та Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Згідно з результатами опитування, представленими в п’ятницю, 43% опитаних підтримують кроки влади щодо реформи децентралізації, 22% негативно ставляться до дій влади, не змогли відповісти 10,4%, а 24,9% заявили, що нічого не знають про це.

При цьому 60,8% респондентів не відчули змін у зв’язку з децентралізацією, 18,2% заявили про зміни на краще, 13,9% відчули тільки зміни на гірше.

Серед тих, хто помітив зміни на краще, респонденти вказували на поліпшення стану благоустрою та санітарного стану прибудинкової території (45,6%), роботи ЖКГ (21,6%), роботи громадського транспорту (20,6%), поліпшення умов для проведення дозвілля (17,7%), охорони правопорядку (13,3%).

Серед тих, хто побачив тільки зміни на гірше, респонденти називали негативні зміни в сфері медичного обслуговування (42,8%), зниження турботи про соціально вразливі групи (35,3%), забезпечення робочими місцями (27,7%), роботу ЖКГ (24,9%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua