Названо область, яка стала аутсайдером з ремонту доріг


Названо область, яка стала аутсайдером з ремонту доріг

Аутсайдером з освоєння коштів на ремонт доріг стала Миколаївська область. З огляду на це Укравтодор перерозподілив кошти, які виділялись на капремонт дороги “Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв”.

“Цього року Миколаївщині виділено 560,7 млн грн. Втім, обсяг виконаних робіт складає лише 17%. Це найменший показник серед регіонів. З огляду на всі чинники і очікуване завершення будівельного сезону Укравтодор перерозподілив 300 млн грн, які виділялися на капремонт дороги “Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв”, і направив їх на ремонт дороги Н-11 Дніпро — Миколаїв у пропорції: 200 млн грн — Миколаївській області, а 100 млн грн — Дніпропетровській.

Аналогічний — міжпроектний — перерозподіл здійснено в Одеській та Дніпропетровській області.

Такі перерозподіли Укравтодор провів й у низці інших областей на користь активного будівництва доріг.

Відповідно до рішення агентства, зменшується фінансування по проектах доріг загального користування державного значення у 6 областях — Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській та Чернівецькій.

Причини різні — від недотримання строків підготовки проектної документації та невизначеності з підрядниками до зволікання з початком безпосереднього будівництва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua