Ринок біткойн-банкоматів досягне $145 млн до 2023 року


Ринок біткойн-банкоматів досягне $145 млн до 2023 року

Аналітична фірма MarketsandMarkets опублікувала результати дослідження ринку криптовалютних банкоматів. На думку дослідників, середнє зростання ринку складе 54,7% щорічно і до 2023 року досягне позначки в $144,5 млн.

За даними coinatmradar, зараз в світі налічується 3 650 біткойн-банкоматів. В середньому щодня встановлюється чотири нові пристрої для продажу криптовалют.

За оцінками фахівців, в минулому році обсяг ринку біткойн-банкоматів склав $6,8 млн, а в 2018 році він зросте до $16,3 млн.

Читайте також: Китай за п’ять років може стати найбільшою блокчейн-державой

Також дослідники підкреслили, що кількість двосторонніх біткойн-банкоматів, які дозволяють не тільки купувати, але й продавати криптовалюти, буде зростати швидше, ніж односторонні пристрої. Однак на даний момент саме односторонні біткойномати домінують на ринку — на їх частку припадає 62,49% всіх пристроїв.

Очікується, що в майбутньому біткойномати з дисплеєм будуть ставати все більш популярними. Подібні типи пристроїв більш дружні до користувачів.

На даний момент за кількістю біткойн-банкоматів лідирує Північна Америка — в США і Канаді встановлено 73,07% всіх пристроїв. Дослідники вважають, що цей регіон буде утримувати лідерство і в майбутньому, при цьому абсолютне домінування збережеться за США.

«США буде домінувати на ринку біткойн-банкоматів протягом досліджуваного періоду. Ринок країни буде лідирувати як за кількістю пристроїв, так і за кількістю компаній, що розробляють програмне забезпечення для біткойн-банкоматів. Також відзначимо кращі умови для інвестицій і відсутність юридичних бар’єрів», — зазначили представники MarketsandMarkets.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua