0 800 307 555
0 800 307 555

Якщо потрібен кредит під 0%


Якщо потрібен кредит під 0%

Кредит може бути безкоштовним. Finance.ua переконався в цьому особисто. Ми давно збираємо та аналізуємо інформацію не тільки про банківські кредити, але і про позики, що пропонують мікрофінансові організації. Створили навіть зручний сервіс для порівняння.

Справді, деякі мікрофінансові організації, сподіваючись отримати постійного клієнта, видають перший кредит під 0% річних. І це не рекламний трюк.

Такі кредити можна взяти через інтернет: оригінали документів нікуди нести не потрібно, довідку про доходи з вас теж ніхто не вимагатиме. Протягом 5 хвилин після заповнення форми отримуєте рішення. Якщо відповідь позитивна, гроші відразу надходять на вашу картку.

Ось де можна отримати гроші під 0% вже сьогодні:

1). Moneyveo перераховує гроші на картку за 8-10 хвилин. Максимальна сума першого кредиту – 5000 гривень, строк – 30 днів.

2). Miloan видає швидкі кредити до 5000 гривень зі строком погашення до 30 днів і можливістю пролонгації на 3, 7 і 15 днів.

3). У MyСredit сума першого кредиту до 3 000 гривень. Наступних – до 10 000. Строк: від 1 до 35 днів з можливістю неодноразової безкоштовної пролонгації. Для постійних клієнтів діє бонусна програма – можна отримати постійну знижку до 20%.

4). Сервіс мікрокредитування CCloan працює в чотирьох країнах. Клієнт може отримати позику на суму до 4000 гривень.

5). Компанія AlexCredit надає короткострокові кредити до 3000 гривень на строк до місяця. Постійні клієнти за програмою лояльності можуть отримати знижку до 40%.

Хочете порівняти більше пропозицій? Заходьте в каталог від finance.ua. 👁️👁️

Тут детальні умови кредитів 18 компаній. Економте час, отримуйте гроші!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua