0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У двох областях України неефективно використовують бюджетні гроші


У двох областях України неефективно використовують бюджетні гроші

В Кіровоградській та Чернівецькій областях допущено неефективне використання понад 150 млн грн додаткового обсягу освітньої субвенції з держбюджету.

Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати.

Рахункова палата перевірила ефективність використання додаткових обсягів освітньої субвенції в Кіровоградській та Чернівецькій областях у 2015-2017 роках і встановила певне поліпшення матеріально-технічного забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів у цих регіонах. За рахунок зазначених коштів придбано шкільні автобуси, підручники, обладнано комп’ютерні класи.

У відомстві зазначили, що управління цими коштами вийшло несистемним і малоефективним.

Близько 2 років тривали затримки з розподілом ресурсу облдержадміністраціями та обласними радами між місцевими бюджетами нижчого рівня, що обумовлено окремими прогалинами в нормативно-правовому забезпеченні та несвоєчасним ухваленням управлінських рішень на місцях.

Рахункова палата на підставі аудиторських висновків звернулася до Кабінету Міністрів, Міносвіти, Мінфіну, Кіровоградської і Чернівецької облдержадміністрації з рекомендаціями щодо врегулювання проблемних питань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування