Аптеки підтримали впровадження е-рецептів


Аптеки підтримали впровадження е-рецептів

Ініціатива МОЗ з впровадження е-рецептів в Україні значно спростить життя пацієнтів, усунувши проблему відсутності прямої комунікації між лікарями і провізорами.

Про це завили в Аптечній професійній асоціації України (АПАУ).

Читайте також: Нардепи пропонують закрити сотні українських аптек

“Е-рецепт – не просто новація або цифрова технологія, а, в першу чергу, необхідний інструмент взаємодії, який дозволить підвищити ефективність забезпечення українців потрібними їм ліками. Від такої реформи, без перебільшення, виграють всі. Лікар зможе ухвалювати рішення на основі повної інформації з електронної картки пацієнта. Для аптеки це шлях швидкого обміну інформацією, що, в свою чергу, дозволить прискорити процес замовлення і оплати потрібних препаратів”, – вважає директор Аптечної професійної асоціації України, доктор фармацевтичних наук Володимир Руденко.

За його словами, АПАУ вітає ініціативу МОЗ у питанні впровадження системи електронних рецептів, і зі свого боку готова всіляко цьому сприяти.

“Ми згодні надати будь-яку посильну підтримку, провести переговори з аптечними установами, їх власниками з питань збору необхідних статистичних даних, зокрема, моніторингу відпуску ліків і не тільки”, – зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування