У Telegram тепер можна пересилати криптовалюту


У Telegram тепер можна пересилати криптовалюту

Розробники блокчейн-проекту Zulu Republic представили програмне забезпечення Lite.IM, яке дозволить користувачам здійснювати трансакції в мережі Litecoin за допомогою месенджера Telegram.

Про це йдеться в Twitter-сторінці проекту.

Читайте також: В Opera вмонтували криптогаманець

У компанії переконані, що Telegram є найбезпечнышим месенджером і надає всі необхідні можливості для тестування концепції до запуску SMS-платежів, які компанія також планує впровадити.

Представники проекту підкреслюють, що безліч людей живуть у країнах з обмеженим доступом до інтернету, в умовах жорсткої цензури з боку політичних режимів, без доступу до фінансових послуг.

Крім того, 64% населення планети володіє мобільними телефонами, але тільки 33% мають смартфони. Саме це є причиною, з якої розробники переконані у необхідності пов’язати SMS-повідомлення і блокчейн Litecoin, не покладаючись на наявність інтернету.

Lite.IM дозволить користувачам взаємодіяти з блокчейном Litecoin за допомогою текстових команд. На даний момент у спільноти вже є можливість скористатися Telegram-ботом для перевірки балансів і відправки Litecoin на LTC-адреси або електронну пошту.

У заяві також йдеться про те, що користувачі зможуть відправляти Litecoin “тим, хто ще не має Litecoin-гаманця, або тим, у кого не знає адресу гаманця, навіть якщо одержувач не має уявлення про те, як використовувати криптовалюту”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування