В НБУ назвали основні причини купівлі іноземної валюти за підсумками першого півріччя


В НБУ назвали основні причини купівлі іноземної валюти за підсумками першого півріччя

Прес-служба Національного банку надала інформацію про галузі, компанії яких мали найбільший попит на валюту / забезпечували найбільшу пропозицію валюти у першому півріччі цього року. Названі основні причини купівлі іноземної валюти.

Читайте також: НБУ змінив правила проведення аудиту банку

У ТОП-5 галузей, компанії яких мали найбільший попит на валюту за підсумками першого півріччя 2018, увійшли: компанії паливно-енергетичного комплексу; машинобудування та транспорту (автоімпортери, імпортери сільгосптехніки тощо); агропромислового комплексу, у т. ч. тютюнові компанії і імпортери харчових продуктів; компанії хімічної галузі, в т. ч. імпортери захисту рослин і фармацевтичні компанії; кампанії інших галузей, у т. ч. туристичні компанії мобільні оператори, імпортери побутових товарів.

Дані складено на основі оперативного аналізу проведених операцій 100 найбільших покупців валюти.

Названі також ТОП-5 галузей, компанії яких забезпечували найбільшу пропозицію валюти за підсумками першого півріччя 2018.

Згідно з оперативним аналізом операцій 100 найбільших продавців валюти, в найбільших обсягах продавали валюту компанії: металургії та гірничо-видобувної промисловості; агро- та харчової промисловості; машинобудування та транспорту; паливно-енергетичного комплексу; хімічної галузі.

Топ-5 причин купівлі іноземної валюти за підсумками першого півріччя 2018: виконання зобов’язань суб’єктів господарювання в іноземній валюті (найбільш вагома причина); з метою репатріації дивідендів; купівля валюти банками (для подальшого продажу населенню); «вихід» нерезидентів із ОВДП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування