ЄС розгляне перехід до єдиного порту для заряджання смартфонів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЄС розгляне перехід до єдиного порту для заряджання смартфонів

Технології&Авто
572
Регулювальні органи ЄС планують розглянути необхідність зобов’язати компанії до переходу на єдиний порт для зарядки мобільних пристроїв.
Про це заявила єврокомісар з питань конкуренції Маргрет Вестагер.
Як відзначається, користувачі IPhone і Android вже давно скаржаться на використання різних зарядних пристроїв для своїх телефонів.
Європейська комісія наполягає на єдиному зарядному вже майже десять років. Причини – понад 51 тис. тонн електронних відходів щорічно від старих зарядних, а також – незручність для користувачів.
Повідомляється, що у відповідь на тиск ЄС 14 компаній, зокрема Apple, Samsung, Huawei і Nokia підписали добровільний меморандум про взаєморозуміння в 2009 році, погодившись гармонізувати зарядні пристрої для нових моделей смартфонів, які надійдуть на ринок в 2011 році.
Згодом деякі компанії підписали лист про наміри в 2013 і 2014 роках після закінчення терміну дії Меморандуму в 2012 році. Єврокомісар сказала, що вона не задоволена статусом-кво.
“Враховуючи незадовільний прогрес добровільного підходу (до переходу на єдині зарядні пристрої – ред.), Єврокомісія розгляне ефективність прийняття інших варіантів”, – сказала вона.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас