Bitmain будує майнінг-центр у Техасі


Bitmain будує майнінг-центр у Техасі

Компанія Bitmain Technologies запускає майнінг-центр в штаті Техас, США, на місці заводу з виплавки алюмінію та вугільної електростанції. Також повідомляється, що компанія отримає податкові пільги на термін понад 10 років.

Компанія Bitmain Technologies оголосила в понеділок про запуск свого новітнього блокчейн-центру обробки даних і майнінгового підприємства в сільській частині штату Техас США. Згідно з повідомленням компанії: “Центр обробки даних Blockchain Milam County та підприємство для майнінгу криптовалюти являють собою ключовий компонент стратегічних планів інвестицій і розширення Bitmain в Північній Америці”.

Читайте також: Німецька Фондова біржа розробляє платформу для ICO

Об’єкт буде розташований у місті Рокдейл, з населенням в 5595 осіб, приблизно в 50 милях на північний схід від столиці Техасу. Bitmain буде займати ділянку компанії Alcoa Rockdale, яка включає в себе цехи для виплавки алюмінію і нещодавно виведену з функціонування вугільну електростанцію. Варто відзначити, що Alcoa Inc. — це шостий за величиною виробник алюмінію в світі.

За прогнозами майнінгового гіганта, будівництво і запуск об’єкту планується завершити на початку четвертого кварталу 2018 року з ініціацією центру обробки даних на початку 2019 року».

«Об’єкт являє собою інвестиції в розмірі понад 500 мільйонів доларів США, які Bitmain задіює протягом семирічного періоду», — йдеться в повідомленні компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування