Xiaomi і Oppo проектують гнучкі смартфони


Xiaomi і Oppo проектують гнучкі смартфони

Мережеві джерела повідомляють про те, що китайські компанії Xiaomi і Oppo, що входять до п’ятірки провідних постачальників смартфонів, розробляють апарати з гнучкою конструкцією.

Мабуть, найбільше спекуляцій на тему гнучких смартфонів пов’язано з відповідним проектом Samsung. Південнокорейський гігант планує представити такий апарат в наступному році – імовірно, на виставці мобільної індустрії MWC 2019.

Читайте також: LG створює смартфон, що складається навпіл

Нещодавно стало відомо, що китайська компанія Huawei випустить гнучкий смартфон раніше, ніж це зробить Samsung. Анонс апарата Huawei може відбутися в кінці поточного або на самому початку 2019 року.

І ось тепер повідомляється, що гнучкі смартфони проектують Xiaomi і Oppo. Ці компанії нібито вже провели серію переговорів з постачальниками комплектуючих, які виробляють необхідні компоненти. Не виключено, що виробництвом гнучких екранів для майбутніх апаратів Xiaomi і Oppo займеться LG Display.

Зазначається, що Xiaomi і Oppo розраховують анонсувати гнучкі апарати на початку наступного року. Таким чином, 2019-й обіцяє стати роком смартфонів нового класу. Ціни на такі пристрої спочатку будуть досить високими: так, новинка Samsung, за деякими даними, буде коштувати близько 1800 доларів США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування