0 800 307 555
0 800 307 555

Blue Origin показало космічну пасажирську капсулу


Blue Origin показало космічну пасажирську капсулу

Кілька років тому з’явилася інформація про те, що приватна компанія мільярдера Джеффа Безоса Blue Origin розробляє суборбітальну ракету з пасажирською капсулою для туристичних польотів.

Особливість розробки полягає в багаторазовому використанні і ракети, і модуля.

На сьогоднішній момент космічний корабель пройшов дев’яте вдале випробування (попередній запуск відбувся в квітні).

New Shepard був запущений в Техасі і виведений ракетою на висоту 119 км. Швидкість досягла близько 3600 км/год. Задана висота була досягнута за 2,5 хвилини. Тривалість польоту склала приблизно 11 хвилин.

Пасажирська капсула з манекеном успішно відокремилася і повернулася на Землю (м’яка посадка на парашутах). Тестовий запуск можна було спостерігати в режимі онлайн на каналі компанії, чим скористалися десятки тисяч користувачів.

Дев’яте випробування New Shepard не тільки продемонструвало безпеку комерційних польотів, але надало можливість показати і інтер’єр керованої пасажирської капсули.

Судячи з відео та фотоматеріалів, всередині космічного корабля буде дуже затишно. Модуль розрахований на шістьох осіб – космічних туристів.

До кінця цього року планується політ з живим пасажиром, а в 2019 році – почати продаж квитків і комерційні запуски. Є інформація, що вартість польоту сягатиме 200-300 тисяч доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua