Blue Origin показало космічну пасажирську капсулу


Blue Origin показало космічну пасажирську капсулу

Кілька років тому з’явилася інформація про те, що приватна компанія мільярдера Джеффа Безоса Blue Origin розробляє суборбітальну ракету з пасажирською капсулою для туристичних польотів.

Особливість розробки полягає в багаторазовому використанні і ракети, і модуля.

На сьогоднішній момент космічний корабель пройшов дев’яте вдале випробування (попередній запуск відбувся в квітні).

New Shepard був запущений в Техасі і виведений ракетою на висоту 119 км. Швидкість досягла близько 3600 км/год. Задана висота була досягнута за 2,5 хвилини. Тривалість польоту склала приблизно 11 хвилин.

Пасажирська капсула з манекеном успішно відокремилася і повернулася на Землю (м’яка посадка на парашутах). Тестовий запуск можна було спостерігати в режимі онлайн на каналі компанії, чим скористалися десятки тисяч користувачів.

Дев’яте випробування New Shepard не тільки продемонструвало безпеку комерційних польотів, але надало можливість показати і інтер’єр керованої пасажирської капсули.

Судячи з відео та фотоматеріалів, всередині космічного корабля буде дуже затишно. Модуль розрахований на шістьох осіб – космічних туристів.

До кінця цього року планується політ з живим пасажиром, а в 2019 році – почати продаж квитків і комерційні запуски. Є інформація, що вартість польоту сягатиме 200-300 тисяч доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua