Одна з версій Ан-188 отримає американські двигуни - джерело


Одна з версій Ан-188 отримає американські двигуни - джерело

У переговорах між Україною та Туреччиною про запуск в серійне виробництво військово-транспортного літака Ан-188 досягнуто “істотного прогресу”, повідомляє ЦТС з посиланням на Defense News і джерело в авіапромисловості секторі Туреччини.

“Це комплексна програма, в якій сильно зацікавлені обидві сторони. Ми обговорюємо різні аспекти оптимальної модальності для спільного виробництва”, – розповіло джерело.

Сторони домовилися, що наступний раунд переговорів пройде в Києві в рамках візиту турецької делегації на ДП “Антонов”.

Як пише Defense News, модель Ан-188-100 буде оснащена чотирма українськими турбогвинтовими двигунами D-436-148FM розробки ДП “Івченко-Прогрес”. Інша модель Aн-188-110 буде оснащуватися турбогвинтовими двигунами LEAP американської компанії CFM International.

Літак Ан-188 зможе базуватися на аеродромах з різним покриттям, включаючи польові. Однією з його особливостей стане можливість посадки на короткі смуги довжиною 600-800 метрів.

Транспортник буде оснащений сучасною електронною кабіною управління з новітнім навігаційним і комунікаційним обладнанням. Він буде експлуатуватися на маршрутах протяжністю до 7,7 тис. кілометрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування