160
Пентагон виділить $885 мільйонів на розвиток штучного інтелекту для потреб війська
— Світ
Міністерство оборони США має намір виділити $885 млн на розвиток штучного інтелекту (ШІ) для потреб війська. П’ятирічний контракт перебуває на стадії підписання.
Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на віце-президента фірми Booz Allen Hamilton Джоша Саллівана. Компанія є підрядником Пентагону.
Читайте також: Роботи і штучний інтелект не замінять людей творчих професій
Як розповів Салліван, ці технології мають допомогти США успішніше конкурувати з Росією і Китаєм.
Він зазначив, що використання штучного інтелекту спростить роботу військових і надасть їм час для розв’язання важливіших завдань.
«Частина завдання полягає в тому, щоб забезпечити доступ нашого уряду до найкращих технологій і застосовувати їх з усією належною відповідальністю заради наших громадян і бійців», – зазначив Салліван.
Віце-президент Booz Allen Hamilton уточнив, що деталі контракту опрацьовуються, а його подробиці засекречені.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
Країни Європи з найвищим і найнижчим рівнем безробіття
США тимчасово дозволили купувати російську нафту
«Скіфське золото» не дає спокою рф: відкрили справу проти України й Нідерландів — деталі
Ціни на нафту стрімко зростають, незважаючи на вивільнення історичних резервів
У Польщі хочуть запровадити збір на відпочинок: хто не буде платити
Підвищення цін на нафту може збільшити доходи росії — Пишний
