Кличко про борги "Київенерго": готові до будь-якого рішення суду, але поверніть гарячу воду киянам — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кличко про борги "Київенерго": готові до будь-якого рішення суду, але поверніть гарячу воду киянам

2385
Мер Києва заявив про готовність міста до будь-якого рішення суду в суперечці щодо боргів компанії “Київенерго” перед “Нафтогазом” і зазначив, що гарячу воду в оселях киян треба повернути негайно, повідомили в прес-службі міського голови.
“Ми приймемо будь-яке рішення суду, але до цього дайте нам можливість забезпечити киянам гарячу воду в квартири”, – зазначив В.Кличко.
Він також повідомив, що, поки, місто звернулося до суду і виграло справу в першій інстанції про те, чи зобов’язане місто погашати штрафи і пеню, які виникли внаслідок господарської діяльності приватного підприємства.
“Суд може розтягнутися. Один, два, три або чотири місяці. Ми готові прийняти будь-яке рішення суду. Ми відстоюємо нашу позицію. Наші юристи кажуть, що ми абсолютно праві. Але в цей проміжок часу не шантажуйте місто! Дайте газ, щоб було тепло і гаряча вода. До рішення суду відключення киян від гарячої води, – це бандитський метод!”, – зазначив В.Кличко.
У прес-службі міського голови нагадали, що місто послідовно виконує рішення Київради про припинення угоди з “Київенерго” і повертає під контроль суспільства майно, яке 17 років перебувало в управлінні комерційної структури.
“Зараз завершено перший етап повернення майна. Зокрема, повернуто місту і передано в експлуатацію “Київтеплоенерго” 65 тис. одиниць майна. У штат комунального підприємства переведені близько 5 тис. працівників. Також підприємство вже ліквідувало майже тисячу пошкоджень теплових мереж у процесі підготовки до зими і отримало необхідні ліцензії і тарифи для роботи від КМДА і НКРЕКП”, – сказано в повідомленні.
Також наголошується, що “Нафтогаз” припинив поставки газу Києву за борги приватної компанії “Київенерго”. Цей борг становить майже 5 млрд грн, з них 1,2 млрд грн це борги по пені і штрафів, 3,8 – борги населення і юросіб.
“Нафтогаз” наполягає, щоб цей борг повернуло комунальне підприємство, посилаючись на ч.3 ст.22 Закону України “Про теплопостачання”. І вимагає, щоб “Київтеплоенерго” стало правонаступником боргових зобов’язань “Київенерго”, – повідомили в прес-службі мера.
За матеріалами:
НВ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас