ЄС хоче більше купувати американського газу, - Трамп — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЄС хоче більше купувати американського газу, - Трамп

Світ
552
Сполучені Штати і Євросоюз працюватимуть над обнуленням мит і субсидій по промислових товарах, що не відносяться до автомобілебудування.
Про це повідомляє Reuters.
Ці заходи дозволять уникнути торговельної війни і “запустять нову фазу у відносинах”, повідомив президент США Дональд Трамп за підсумками переговорів з главою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером.
“Ми також будемо працювати над скороченням торговельних бар’єрів і розширенням торгівлі в сферах надання послуг, хімічної, фармацевтичної і медичної продукції, а також імпорту з США соєвих бобів”, – сказав Трамп (цитата по ТАСС). Він уточнив, що Євросоюз збирається майже відразу закупити у США “великий обсяг соєвих бобів”. Також, за словами президента США, ЄС хоче купувати більше американського скрапленого природного газу (СПГ). Він зазначив, що це дозволить Європі “диверсифікувати джерела поставок”.
Дональд Трамп повідомив, що було вирішено спільно працювати над реформою Світової організації торгівлі. «Ми спільно один з одним і партнерами-однодумцями будемо працювати над реформуванням СОТ і вирішенням проблеми нечесних дій», – сказав він.
У свою чергу, глава ЄК Жан-Клод Юнкер після переговорів розповів, що США і ЄС зобов’язалися утримуватися від введення нових мит на час проведення переговорів і домовилися “дати переоцінку мит на сталь і алюміній. Мита не захищають національну безпеку, вони тільки будуть підривати економічну безпеку”, – підкреслив Юнкер. Питання мит буде обговорюватися в рамках спільної робочої групи ЄС і США.
У спільній заяві підкреслюється, що досягнуті в ході зустрічі торгові домовленості “відкриють ринки для фермерів і робітників, збільшать інвестиції і приведуть до більшого процвітання як в США, так і в ЄС. Це також зробить торгівлю справедливішою”, – йдеться в документі, поширеному Єврокомісією.
За матеріалами:
Фокус
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас