Індія готує криптокодекс законів


Індія готує криптокодекс законів

До вересня Верховний суд Індії випустить комплекс законопроектів, що регулюють криптовалютну індустрію. Майбутні норми не будуть включати пряму заборону на криптовалюти.

Про це повідомив чиновник з Міністерства фінансів Індії.

Читайте також: Іран створює власну криптовалюту для ухилення від санкцій США

«Нормативна база готова, і зараз ведуться переговори з усіма зацікавленими сторонами», – заявив представник Мінфіну.

До «зацікавлених сторін» чиновник відніс Раду з цінних паперів і бірж Індії (SEBI), Асоціацію інтернету і мобільних комунікацій Індії (IAMAI) і Резервний банк Індії (RBI).

«Після заборони з боку RBI на операції з цифровими валютами, з’явилися чутки про те, що індійський уряд розглядає питання про повну заборону криптовалют. Однак мені це видається малоймовірним. Я не думаю, що хтось дійсно думає про це», – додало джерело.

За словами чиновника, уряд Індії більше хвилює питання регулювання криптовалютної торгівлі та можливе використання цифрових валют в незаконній діяльності.

«Визнання криптовалют біржовим товаром дозволить нам краще регулювати торгівлю, тому влада Індії придивляється до цього варіанту. В країні необхідно розробити механізми, що дозволяють переконатися, що використовувані криптоактиви не є незаконними грошима», – заявив чиновник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування