Угорщина допоможе хлором Закарпаттю


Угорщина допоможе хлором Закарпаттю

Угорщина забезпечить Закарпаття хлором для очищення питної води.

Про це повідомив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті.

Читайте також: В Україну почав надходити імпортований хлор

“На Закарпатті для знезараження питної води рідкий хлор використовується на 18 підприємствах водоканалу. Через зупинку українського підприємства «Дніпро-Азот» запасу хлору для безперебійної роботи насосно-фільтрувальних станцій області залишилося на кілька тижнів. Після цього підприємства змушені будуть припинити свою роботу й зупинити централізоване постачання води населенню, що неминуче призведе до спалаху інфекційних хвороб”, – йдеться у дописі.

Щоб не допустити такого сценарію, Москаль звернувся до Генерального консульства Угорщини в Ужгороді з проханням поставити на Закарпаття необхідний для очищення питної води рідкий хлор.

“Сьогодні ми отримали відповідь, що Угорщина, яка є виробником хлору, відгукнулася на наше прохання й надасть Закарпаттю таку гуманітарну допомогу”, – заявив Москаль.

За його словами, нині визначається механізм якнайшвидшого транспортування рідкого хлору, очікується його прибуття вже наступного тижня. Попередньо йдеться про півторамісячний запас речовини для Закарпатті, і “за цей час, сподіваємося, «Дніпро-Азот» відновить свою роботу”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua