В Україну почав надходити імпортований хлор


В Україну почав надходити імпортований хлор

З Румунії в Україну почав надходити імпортований хлор, це може знизити напругу, пов’язану з його нестачею. Також заплановані поставки з Польщі, Словаччини і Узбекистану.

Про це повідомила віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій.

Читайте також: Київ може залишитися без гарячої води, світла і тепла: що відомо

«З Румунії вже потихеньку заїжджає малими партіями, 30-40 тонн на тиждень. Але цього недостатньо для загальної потреби. Словаччина, Польща можуть починати відвантаження, і їхній хлор може бути в Україні до 30 серпня. Що стосується Узбекистану, вони зараз підтверджують можливість поставки хлору в цистернах, це також кінець серпня», – заявила вона.

В Асоціації водоканалів додали, що протягом цього тижня переобладнувалися всі потужності для того, щоб перерозподіляти всі залишки запасів хлору серед водоканалів.

Однак, як повідомляється на сайті київського водоканалу, з поставками хлору з Європи можуть виникнути проблеми, оскільки цистерни з європейським хлором не можуть змінювати колісну базу, а також повинні бути сертифіковані на території України. А завезення рідкого хлору в контейнерах автомобілем займає багато часу, з урахуванням того, що таких контейнерів недостатньо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua