Danske Bank назвав найвразливіші до торговельних воєн валюти


Danske Bank назвав найвразливіші до торговельних воєн валюти

У разі загострення торговельної війни між Сполученими Штатами і Китаєм найбільшому ризику піддадуться швейцарський франк і валюти скандинавських країн.

Такого висновку дійшли аналітики Danske Bank – найбільшого комерційного банку Данії.

Читайте також: Американські банкіри порадили, яку валюту купувати в разі світової кризи

«Скандинавські валюти уразливі при ескалації торговельної війни в основному тому, що вони є валютами невеликих, відкритих економік. У випадку з Данією стабільність валюти залежить від стану глобального судноплавства», – вважає аналітик Єнс Педерсен. На його думку, швейцарський франк також схильний до високого ризику як валюта невеликої відкритої економіки, а також через значну кореляцію зі станом справ у Китаї.

Серед валют ринків, що розвиваються, “особливо вразливим» виглядає угорський форинт в зв’язку з його великою чутливістю до цін на метали, йдеться в звіті.

Водночас євро і британський фунт можуть показати велику стійкість до загострення торговельних воєн в силу розміру економік і їх меншої відкритості. Найнадійнішими в цьому випадку виявляються долар США і японська єна в тому числі через низьку кореляцію з цінами на метали, вважають в Danske Bank.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua