Solar Power побудує першу в Грузії сонячну електростанцію за $4,5 млн


Solar Power побудує першу в Грузії сонячну електростанцію за $4,5 млн

АТ “Фонд розвитку енергетики Грузії” (GEDF) підписало партнерську угоду з компанією Solar Power Georgia, яка перемогла в оголошеному фондом тендері на будівництво першої на території країни сонячної електростанції.

Як йдеться в повідомленні GEDF, станцію встановленою потужністю 5 МВт з річним виробленням 6,9 млн кВт.год електроенергії планується побудувати на сході Грузії в околицях села Удабно в Кахетії.

Інвестиційна вартість проекту становить $4,5 млн.

“Згідно з умовами тендеру, GEDF передасть Solar Power Georgia 90%-ву частку в дочірньому ТОВ “Сонячна компанія Грузії”, в якому володіє 100%”, – йдеться в повідомленні.

Виходячи з географічного розташування, Грузія має великий потенціал використання альтернативних джерел електроенергії, в тому числі сонячної. У більшості регіонів сонячними бувають 250-280 днів на рік (в одиницях потужності – 108 МВт).

Читайте також: За три роки зелена енергетика отримала понад €1 мільярд інвестицій

Тим часом, до теперішнього часу сонячна енергія в країні використовувалася лише для створення систем теплопостачання, в основному панельного типу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua