Роботизація призведе до зростання рабства і торгівлі людьми в бідних країнах - експерти


Роботизація призведе до зростання рабства і торгівлі людьми в бідних країнах - експерти

Британська компанія Verisk Maplecroft, що спеціалізується на консультуванні в сфері ризиків, випустила доповідь про те, як зростання автоматизації на виробничих підприємствах в бідних країнах, що розвиваються, може негативно позначитися на стані ринку праці.

Дослідники відзначають, що в найближчі 20 років у таких країнах, як В’єтнам, Індонезія, Таїланд і Камбоджа, через автоматизацію можуть втратити робочі місця 56% нинішніх робітників найбільших місцевих виробничих центрів.

З огляду на стан економіки і місцевих ринків праці, дослідники вважають, що це призведе до зростання рабства і торгівлі людьми.

Експерти стверджують, що лди, які втратили роботу і не мають належної кваліфікації для швидкої адаптації або не володіють належним рівнем соціальної підтримки, будуть змушені конкурувати за робочі місця з низькою оплатою і кваліфікацією. Це швидше за все призведе до зростання експлуатації таких робітників.

У дослідженні йдеться, що найбільше можуть постраждати робітники, зайняті в таких сферах, як сільське господарство, промислове виробництво, будівництво, роздрібна торгівля і сфера послуг.

Читайте також: Блокчейн, інтернет-логістика та роботизація: як можуть виглядати митниці через 10 років – експерт

Особливо постраждати можуть співробітники, зайняті на підприємствах з пошиття одягу і взуття. Експерти стверджують, що урядам варто вжити заходів для адаптації і освіти майбутніх поколінь, а компаніям, які впроваджують нові технології – робити цей процес поступовим.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування