Міністр Омелян пропонує ввести дзеркальні санкції


Міністр Омелян пропонує ввести дзеркальні санкції

Росія навмисне створює перешкоди суднам, які прямують в українські порти Азовського моря, це питання необхідно розглянути на засіданні Ради національної безпеки і оборони України, запровадити українські дзеркальні санкції та ініціювати міжнародні санкції, вважає міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“З квітня цього року ми фіксуємо регулярні огляди з метою зупинки всіх суден, що йдуть у напрямку Маріупольського та Бердянського морпортів. Ми розуміємо: РФ робить це навмисно, щоб змусити судновласників міняти маршрути. Україна вдатися до дзеркальних заходів”, – заявив він журналістам у Києві в середу.

В. Омелян повідомив, що міністерство надало свої пропозиції. Це питання було розглянуто в середу на засіданні Кабінету міністрів, однак його потрібно порушити і на рівні РНБО для більш ефективної реакції, в тому числі міжнародної.

“Ми вчора обговорювали цю сітуаціію в Страсбурзі з європейськими та американськими колегами… По-моєму, повинні бути накладені як мінімум санкції з боку ЄС та інших країн на російські порти, розташовані в басейні Чорного моря”, – сказав міністр.

Як повідомлялося, за даними Мінінфраструктури, в період з 29 квітня по 9 липня 2018 року спецпідрозділи РФ затримали для огляду 93 судна, не пояснюючи причин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування