Мін'юст відсудив у "Київенерго" Ахметова 54 млн грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мін'юст відсудив у "Київенерго" Ахметова 54 млн грн

Фондовий ринок
264
Господарський суд Києва задовольнив позов Міністерства юстиції до ПАТ “Київенерго” щодо відшкодування виплати внаслідок виконання рішення Європейського суду з прав людини в розмірі понад 54 мільйони гривень.
Відповідне рішення прийнято Господарським судом Києва 9 липня, передає прес-служба Міністерства юстиції.
“За 3 місяці, протягом яких тривало підготовче провадження, Міністерством юстиції надано всі докази, в тому числі оригінали платіжних доручень, які свідчать про законність виплати компанії “Золотий мандарин ойл” 54 млн грн”, – зазначила заступник міністра юстиції Світлана Глущенко.
Нагадаємо, що компанії “Золотий мандарин Ойл” виплачено понад 54 млн грн з державного бюджету відповідно до рішення Європейського суду з прав людини.
Як повідомлялося, Міністерство юстиції звернулося до суду з проханням стягнути з ПАТ “Київенерго” 54,2 млн грн в якості регресу за програним в Європейському суді з прав людини позовом компанії “Золотий Мандарин Ойл” ще в січні 2018 року.

Довідка Finance.ua:

  • Рішенням Господарського суду Києва від 2009 року “Київенерго” зобов’язана повернути на користь ТОВ “Золотий Мандарин Ойл” мазут марки М-100 загальною кількістю 24,63 тис тонн заставною вартістю 54,1 млн грн, який перебував на зберіганні “ТЕЦ №5 Київенерго”.
  • У цій справі Національне антикорупційне бюро підозрює посадових осіб Міністерства юстиції в розтраті понад 54 млн грн.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас