Мін'юст відсудив у "Київенерго" Ахметова 54 млн грн


Мін'юст відсудив у "Київенерго" Ахметова 54 млн грн

Господарський суд Києва задовольнив позов Міністерства юстиції до ПАТ “Київенерго” щодо відшкодування виплати внаслідок виконання рішення Європейського суду з прав людини в розмірі понад 54 мільйони гривень.

Відповідне рішення прийнято Господарським судом Києва 9 липня, передає прес-служба Міністерства юстиції.

Читайте також: Суд забрав у Фірташа майно Запорізького титано-магнієвого комбінату – САП

“За 3 місяці, протягом яких тривало підготовче провадження, Міністерством юстиції надано всі докази, в тому числі оригінали платіжних доручень, які свідчать про законність виплати компанії “Золотий мандарин ойл” 54 млн грн”, – зазначила заступник міністра юстиції Світлана Глущенко.

Нагадаємо, що компанії “Золотий мандарин Ойл” виплачено понад 54 млн грн з державного бюджету відповідно до рішення Європейського суду з прав людини.

Як повідомлялося, Міністерство юстиції звернулося до суду з проханням стягнути з ПАТ “Київенерго” 54,2 млн грн в якості регресу за програним в Європейському суді з прав людини позовом компанії “Золотий Мандарин Ойл” ще в січні 2018 року.

Довідка Finance.ua:

  • Рішенням Господарського суду Києва від 2009 року “Київенерго” зобов’язана повернути на користь ТОВ “Золотий Мандарин Ойл” мазут марки М-100 загальною кількістю 24,63 тис тонн заставною вартістю 54,1 млн грн, який перебував на зберіганні “ТЕЦ №5 Київенерго”.
  • У цій справі Національне антикорупційне бюро підозрює посадових осіб Міністерства юстиції в розтраті понад 54 млн грн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
В Контексті Finance.ua
Опитування