Twitter заморозила 70 млн акаунтів


Twitter заморозила 70 млн акаунтів

За останні два місяці Twitter заморозила 70 млн облікових записів в рамках рішучої боротьби проти шкідливої активності на своїй платформі. Порівняно з інтенсивністю блокувань в жовтні минулого року, з травня по червень темпи зросли удвічі.

Про це повідомляє The Verge з посиланням на The Washington Post.

Читайте також: Twitter запровадить нові правила реєстрації для боротьби з ботами і спамом

Протягом кількох років компанія зазнавала широкої критики за мляві зусилля щодо припинення ненормальної поведінки користувачів. Під тиском антиросійських настроїв Twitter і Facebook посилили боротьбу проти троллінгу і спаму.

У червні Twitter повідомила про роботу над поліпшенням своїх політик безпеки і зазначила, що її системи щотижня визначають і реагують на більш ніж 9,9 млн облікових записів, що вручну або автоматично поширюють спам.

The Washington Post відзначає, що посилення тиску з боку компанії може призвести до зниження кількості користувачів у другому кварталі. Хоча керівництво Twitter вважає, що зачищення не сильно позначаться на кількості активних користувачів, бо серед заблокованих акаунтів багато рідко робили публікації.

Тим не менш, в листі для акціонерів за перший квартал цього року Twitter вказала, що «поточні зусилля із забезпечення якості інформації» негативно позначилися на щомісячній кількості користувачів і в подальшому можуть мати подібний вплив.

Так чи інакше, але настільки масштабні блокування не можуть не поправити статистику. Однак у довгостроковій перспективі для успіху соціальної служби набагато важливіше позбавити середовище комунікації від небажаних і нав’язливих повідомлень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua