Western Union патентує систему безпеки для криптовалют


Western Union патентує систему безпеки для криптовалют

Сервіс грошових переказів Western Union отримав патент, який передбачає безпечну систему управління для транзакцій з криптовалютами.

Пропонована Western Union система гарантує підтвердження транзакцій за допомогою біометричної перевірки у вигляді сканування відбитків пальців, сітківки ока або голосу користувача.

Технологія була розроблена для електронних мереж. Але в документі зазначається, що в деяких випадках система переказів може підійти і для криптовалютних систем, таких як біткойн, Litecoin або Peercoin.

Згідно з патентною заявкою, мережа електронних переказів може бути налаштована для роботи з різними типами валют, включаючи криптовалюти і інші сервіси обміну (наприклад, кредитні, подарункові картки або сертифікати, систему для користувача балів тощо), між клієнтськими пристроями або зовнішніми системами в різних сферах, регіонах або юрисдикціях.

Примітно, що в додатку відсутня будь-яка згадка про криптовалюту Ripple (XRP), яку називають створеною спеціально для індустрії грошових переказів, таких як Western Union.

Читайте також: В Японії збираються змінити правила регулювання криптовалют

Крім того, компанія працює над інтеграцією технології розподіленого реєстру в сферу грошових переказів у партнерстві з Coinbase.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua