561
Samsung презентувала "розумний" замок для дверей
— Технології&Авто
Один із підрозділів південнокорейського технологічного гіганта компанія Samsung SDS представила “розумний” замок SHP-DR900 для дверей сучасного цифрового будинку.
Про це повідомляє Samsung Electronics.
Читайте также: Складаний смартфон Samsung отримає вигнуту батарею
Пристрій оснащений модулем Wi-Fi зі зниженим енергоспоживанням. Замок здатний в режимі реального часу передавати в мережу дані про свій статус і про спроби проникнення. А господарі оселі або, скажімо, власники офісу зможуть за допомогою спеціального додатку для смартфона дистанційно відкривати двері родичам або відвідувачам.
Новинка обладнана високоточним сканером відбитків пальців. Таким чином, зареєстровані користувачі зможуть відкрити замок, навіть не маючи цифрового ключа в смартфоні. Нарешті, передбачена можливість розблокування за допомогою пароля, спеціальної радіочастотної мітки і екстреного коду.
Виробник говорить про покращені засоби для забезпечення безпеки. Користувачі зможуть переглядати детальну статистику про роботу системи.
Смарт-замок буде доступний на міжнародному ринку, проте інформації про ціну на даний момент, на жаль, немає.
За матеріалами: Телеканал 24
Поділитися новиною
Також за темою
Авто, які мали успіх у 2025 році
Чому сигналізація авто спрацьовує спонтанно
Mercedes попереджає водіїв EV не заряджати батарею понад 80%
«МРЕВ» більше не існує: правильні терміни для водіїв
ЄС розширює вуглецевий податок на автомобілі: реакція Китаю
Чому китайську індустрію електромобілів чекає масштабна криза в 2026 році
