Київрада розширила можливості системи відеоспостереження в столиці


Київрада розширила можливості системи відеоспостереження в столиці

Депутати Київської міської ради затвердили положення про комплексну систему відеоспостереження міста Києва, в якому розширили можливості системи відеоспостереження.

“Положення про комплексну систему відеоспостереження визначає принципи її роботи, процедуру формування, права та обов’язки об’єктів і суб’єктів відеоспостереження, вимоги до обробки і захисту персональних даних. Передбачається, що система буде забезпечувати безпеку дітей, учнів і студентів у навчальних закладах”, – повідомляють в прес-службі міськради.

Також відеоспостереження сприятиме попередженню дорожньо-транспортних пригод та надзвичайних ситуацій, забезпечуватиме публічну безпеку і порядок на вулицях і в громадських місцях.

“Київ є першим українським містом, який розробив і прийняв Положення про систему відеоспостереження. Це допоможе підтримувати громадський порядок, оперативно розкривати злочини та швидко реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій. Ми хочемо, щоб цей елемент безпеки громадян в будь-якому куточку столиці застосовувався в правовому полі, а правоохоронні органи при необхідності повинні мати чіткий алгоритм отримання інформації з міського архіву”, – зазначає депутат Київради Олексій Окопний.

У Положенні детально окреслені підключення до системи засобів відеофіксації, які перебувають в чужому володінні, і порядок доступу до зібраних даних. Наприклад, комунальні дорожні служби, як користувачі з обмеженим доступом, зможуть тільки моніторити загальну картину і роботу своїх підрозділів в різних куточках міста.

Широкий доступ матимуть правоохоронні та спеціальні служби. На основі мотивованого звернення вони зможуть отримати інформацію з відеоархіву або системи аналізу розпізнавання номерних знаків, облич, порушень правил дорожнього руху тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua