Які автомобілі для бізнесу купують у Європі


Які автомобілі для бізнесу купують у Європі

Ford, Renault, VW, і PSA зміцнюють свої позиції на ринку легких комерційних автомобілів (LCV) в Європі. У 2017 році в цьому сегменті лідирував Ford.

Хтось може сказати, що LCV – це не дуже великий і не дуже прибутковий сегмент. Та це не так. У легких комерційних автомобілів рентабельність сягає 10%, або навіть більше, що можна порівняти з показниками повнорозмірних позашляховиків. Витрати на їх розробку і виробництво відносно невеликі.

До сегменту LCV відносяться мікроавтобуси місткістю до 17 пасажирів, малотоннажні фургони та вантажівки транспортної категорії N1, і навіть пікапи.

Читайте також: Українці розкуповують автомобілі для бізнесу

З 2016 Ford, PSA Group і альянс Renault Nissan Mitsubishi активно розробляють автомобілі LCV. У 2017 році в Європі лідером цього сегменту автомобільного ринку став Ford, бестселером якого є Transit Custom. Всього в минулому році Ford продав на Старому Континенті 317 387 легких комерційних автомобілів. Причому 111 130 з них – це Transit Custom.

Renault продав 294 196 автомобілів LCV, Volkswagen – 246 414, Peugeot – 219 788. У свою чергу Citroen, Mercedes-Benz і Fiat кожен торік на європейському ринку продав понад 150 тисяч легких комерційних автомобілів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
В Контексті Finance.ua
Опитування