Рада зробила крок до посилення покарання за п'яну їзду


Рада зробила крок до посилення покарання за п'яну їзду

Сьогодні на ранковому засіданні Верховної Ради України народні депутати підтримали в першому читанні за основу законопроект №7064 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання смертності на дорогах», – випливає з результатів голосування парламентаріїв у сесійній залі ВРУ.

Після розгляду та обговорення проекту рішення документ підтримали 240 карток нардепів при 226 необхідних.

Проект рішення був схвалений комітетом ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який рекомендував парламенту схвалити його за основу.

Читайте також: На українців чекають нові штрафи за парковку

Документ пропонує притягувати до кримінальної відповідальності винуватців ДТП з жертвами. Так, законопроект передбачає прирівняти винуватців ДТП зі смертельними наслідками до осіб, які вчинили умисні вбивства.

Також проект рішення передбачає введення високих штрафів для водіїв, які їздять в стані алкогольного сп’яніння з введенням механізму примусових заходів медичного характеру для осіб, які їздять за кермом «під мухою».

Водночас, як повідомлялося раніше, інший законопроект («Про посилення відповідальності за окремі правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху»), який був розроблений МВС, Нацполіцією і Мінінфраструктури, був направлений до Верховної Ради, проте досі так і не виносився для голосування в сесійний зал.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
В Контексті Finance.ua
Опитування