Заробітчани зробили для української економіки більше, ніж МВФ - експерт (відео)


Заробітчани зробили для української економіки більше, ніж МВФ - експерт (відео)

Динаміка надходжень особистих переказів справила значний вплив на показники для української економіки за перше півріччя.

Про це в ефірі передачі”:https://www.youtube.com/watch?v=YqxjUUAwkWc «Фінансовий тиждень» розповів Анатолій Амелін, Директор економічних програм Українського інституту майбутнього.

“По суті, українські заробітчани, які виїхали на заробітки за кордон, станом на перший квартал перевели в Україну більш ніж 3 млрд доларів. На кінець року ми можемо вийти на суму понад 10 млрд доларів, які Україна отримає від наших громадян, які працюють за межами країни. Від МВФ ні копійки не отримали, але українські заробітчани зробили для зміцнення національної валюти і навіть для поповнення національних резервів більше, ніж Міжнародний валютний фонд”.

На питання, чи потрібна з такими надходженнями валюти від заробітчан нам співпраця з МВФ, Анатолій Амелін відповів, що для стабілізації золотовалютних резервів нам потрібна допомога, і для того, щоб ми успішно вийшли на зовнішні ринки позик, нам був би корисний позитивний досвід з Міжнародним Валютним фондом.

“Якщо ми отримаємо хоча б один транш, хоч 1 млрд доларів від МВФ, ставка за зовнішніми позиками, які буде робити Україна, буде нижчою, й ризики, іноземні інвестори оцінюватимуть нижче”, – резюмував експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування