Volkswagen Group має намір вкласти 1 млрд євро в розвиток індійських операцій


Volkswagen Group має намір вкласти 1 млрд євро в розвиток індійських операцій

Volkswagen Group планує інвестиції в Індію, розраховуючи збільшити частку на ринку країни, де німецький автовиробник стикається з високою конкуренцією з боку південнокорейських компаній.

Volkswagen має намір інвестувати 1 млрд євро до 2021 року в розширення виробничих потужностей в Індії, створення нового центру розробки продукції, а також у розробку автомобільної платформи, яка надалі буде використовуватися в широкому колі нових машин автоконцерну.

Ці заходи, як очікується, будуть сприяти поліпшенню позиції Volkswagen на індійському ринку в умовах високої конкуренції з такими автовиробниками, як Maruti Suzuki, Hyundai, а також Honda.

Автоконцерн розраховує збільшити частку на індійському ринку до 5% до 2025 року, заявив Бернхард Маєр, голова Skoda Auto, що входить до складу Volkswagen Group. Б. Маєр відповідає за розвиток операцій Volkswagen Group на індійському ринку, пише Dow Jones.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування