Стало відомо, у кого в Україні можуть забрати пенсію — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Стало відомо, у кого в Україні можуть забрати пенсію

Казна та Політика
14526
В Україні є низка підстав, які дозволяють Пенсійному фонду на час або зовсім скасовувати виплату.
Відповідно до закону, без пенсії можуть залишитися:
- Українці, які свої виплати отримали за підробленими документами. Ще кілька років тому Міністерство фінансів почало процедуру перевірки всіх одержувачів соціальних виплат, в тому числі і пенсіонерів. Крім того, подібну верифікацію регулярно проводить і Пенсійний фонд.
- Пенсіонери, які живуть за кордоном. “Пенсія припиняється на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України”, – йдеться в законі. Перетини кордону фіксуються Міграційною службою. У разі, якщо українець був відсутній в країні тривалий час, пенсію на цей період можуть призупинити.
- Також законом передбачено: якщо пенсіонер не отримує свою виплату як мінімум півроку, це може стати підставою припинити її.
- Переселенці, які змінюють місце проживання. Якщо за результатами перевірки, проведеної підрозділами Державної міграційної служби, буде прийнято рішення про те, що фактичне місце проживання не відповідає офіційному, виплату пенсії буде припинено з наступного місяця.
За матеріалами:
Обозреватель
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас