Названо найнадійніші автомобілі в світі (інфографіка)


Названо найнадійніші автомобілі в світі (інфографіка)

Американська компанія J.D. Power опублікувала рейтинг надійності автомобілів 2018 року, і в ньому всі три перші місця зайняли південнокорейські бренди – Genesis, Kia і Hyundai. Останнє місце зайняв Land Rover.

J.D. Power складає щорічний рейтинг надійності автомобілів на підставі опитування декількох десятків тисяч власників нових автомобілів. Вимірюється кількість проблем у восьми категоріях, що виникли у 100 автомобілів протягом перших 90 днів після купівлі.

Середній показник по індустрії (кількість несправностей на 100 автомобілів) збільшується четвертий рік поспіль.

У 2018 році найнадійніші автомобілі – бренду Genesis. У них 68 несправностей на 100 автомобілів. Далі йдуть бренди Kia і Hyundai – 72 і 74 несправностей відповідно. Виходить, що південнокорейські автомобілі зараз найнадійніші. Хоча, звіно, сі у них бувають проблеми.

Далі розмістились автомобілі брендів Porsche, Ford і Chevrolet. Кращим японським брендом по надійності в 2018 році став Lexus. Він зайняв 8-е місце.

У BMW зареєстровано 87 поломок на 100 автомобілів, у Mercedes – 92 поломки, а у Toyota – 96 поломок.

Останнє місце в цьому рейтингу зайняв Land Rover – у нього 160 несправностей на 100 автомобілів. Перед ним розташувалися Jaguar і Volvo – 148 і 122 несправностей на 100 автомобілів відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua