Експорт годинників зі Швейцарії в травні зріс за підсумками 13-го місяця поспіль


Експорт годинників зі Швейцарії в травні зріс за підсумками 13-го місяця поспіль

Експорт годинників зі Швейцарії в травні 2018 року зріс за підсумками 13-го місяця поспіль завдяки високому попиту в Гонконгу і США, які є найбільшими ринками для галузі.

Статдані також вказали на подальше підвищення попиту на годинники нижчого цінового сегмента, в якому раніше відзначався спад через появу конкуруючих пристроїв, включаючи Apple Watch.

Обсяг експорту швейцарських годинників у травні збільшився на 5,3% – до 1,8 млрд швейцарських франків ($1,8 млрд), свідчать дані Федерації швейцарської годинникової промисловості.

Поставки годинників вартістю нижче 200 франків зросли на 8,1% після підвищення на 7,9% в квітні.

Експорт швейцарських годинників у Гонконг в травні збільшився на 5,6% в річному вираженні – до 1,703 млрд франків, в США – на 9,8%, до 187,5 млн франків.

Поставки в Китай зросли на 5,8%, в Японію – на 5,5%, у Францію – на 8,8%, в Італію – впали на 21,2%.

В цілому обсяг експорту з Швейцарії в реальному вираженні в травні не змінився в порівнянні з попереднім місяцем, свідчать митні дані. У квітні, згідно з переглянутими даними, зростання склало 0,4%.

Імпорт збільшився в травні на 3,1% після зниження на 0,4% в квітні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування