0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Стало відомо, як оформляти субсидії розлученим


Стало відомо, як оформляти субсидії розлученим

Якщо у розлученого подружжя немає неповнолітніх дітей, то відображати “колишніх”, які проживають окремо, в декларації не потрібно.

Якщо є діти, то в декларації слід відобразити маму чи тата і подати заяву, щоб доходи батька, який не живе з дитиною, не плюсувалися, передає teplo.gov.ua

Читайте також: В уряді повідомили, чи дають субсидію безробітним

“Якщо подружжя розлучене і не має неповнолітніх дітей, то ні чоловік, ні дружина не повинні відображати в декларації своїх “колишніх”, які зареєстровані і проживають окремо. Однак, якщо сім’я розлучена, але є неповнолітні діти, у декларації потрібно відобразити маму чи тата дитини (залежно від того, з ким проживає дитина)”, – йдеться в повідомленні.

Після цього особа має звернутися в Комісію з питань призначення житлових субсидій із заявою, щоб доходи батька, який не зареєстрований і не проживає разом з дитиною, не включалися в сукупний дохід домогосподарства.

Разом із заявою необхідно надати документ (довідка з ЖЕКу, сільської/селищної ради), що дитина проживає із заявником.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування