0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Кожен сьомий житель Землі живе за кошти грошових переказів від родичів


Кожен сьомий житель Землі живе за кошти грошових переказів від родичів

На сьогодні 800 мільйонів людей у світі живуть коштом грошових переказів від родичів, які працюють в інших країнах. Так, сімейні грошові перекази підтримують кожного сьомого жителя Землі.

Про це свідчать дані ООН.

«480 мільйонів доларів, які 200 мільйонів трудових мігрантів вислали своїм близьким у 2017 році, пішли у країни, що розвиваються. Це вдвічі більше, ніж у 2007 році, і втричі більше, ніж загальна сума зовнішньої фінансової допомоги, виділеної цим країнам на розвиток з різних джерел», — йдеться в повідомленні.

В середньому більшість працівників-мігрантів посилають додому по 200-300 доларів кілька разів на рік. На їхній батьківщині ці суми найчастіше складають до 60 відсотків сімейного доходу і є основним засобом існування для мільйонів сімей.

У періоди криз суми переказів зростають у зв’язку з необхідністю відшкодувати збитки від втрати врожаю, худоби та інших непередбачених складнощів з веденням господарства.

Близько 75% висилаються грошей витрачаються на їжу і медикаменти, а також оплату навчання дітей і проживання. Решта 25% перетворюють у накопичення або вкладають у власну справу.

«Одержувачі приблизно половини висланих коштів проживають у сільській місцевості, де сьогодні зосереджено 75% найбідніших жителів планети», — йдеться в повідомленні.

Загалом на сьогодні у світі налічують близько 250 мільйонів міжнародних мігрантів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування