Держрезерв у 2018 р. має намір вийти на рекордні суми поповнення запасів


Держрезерв у 2018 р. має намір вийти на рекордні суми поповнення запасів

Державне агентство резерву (Держрезерв) України в 2018 році має намір збільшити обсяги закупівлі матеріальних цінностей для поповнення і освіження запасів на 88% – до 980 млн грн, повідомив глава агентства Вадим Мосійчук.

“Поточний рік має стати рекордним для Держрезерву в частині поповнення запасів”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Як зазначив В.Мосійчук, такі закупівлі намічено здійснити за рахунок власних ресурсів – без фінансування із загального фонду державного бюджету.

Він уточнив агентству “Інтерфакс-Україна”, що номенклатура матеріальних цінностей, що закуповуються, включає 33 найменування, в тому числі нафтопродукти, продовольчу і промислові групи.

“Все затверджено Кабміном. Ось чому необхідно перепідпорядкувати Держрезерв Кабміну і прибрати зайву ланку – Мінекономрозвитку. Позаяк розпорядником резерву є Кабмін, як і в інших країнах-сусідах”, – підкреслив В.Мосійчук.

За його словами, бажання керівника Мінекономрозвитку контролювати такі закупівлі є однією з причин тиску, що чиниться на агентство.

Згідно з даними Держрезерву, в 2017 році обсяг закупівель склав 521,07 млн ​​грн, роком раніше – 56,19 млн грн, в 2015 році – 382,5 млн грн, а в 2014 році – всього 9,93 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua