Україна прагне увійти до ТОП-50 рейтингу Doing Business — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна прагне увійти до ТОП-50 рейтингу Doing Business

Казна та Політика
420
Україна наразі знаходиться на 76 сходинці у рейтингу Світого банку Doing Business та прагне опинитися у ТОП-50.
Про це на 7-му шведсько-українському бізнес-форумі, організованому Посольством Швеції в Україні за підтримки шведської бізнес-спільноти, сказав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.
«На сьогодні Україна в рейтингу Doing business займає 76 місце. Ще з самого початку ми були на 153, на сьогодні уряд пришвидшує певні речі і впродовж 4-5 Кабмінів було скасовано близько 500 застарілих регулятивних актів. Задача стоїть в тому, щоб потрапити до ТОП-50», – сказав Тітарчук.
Він зазначив, що інтерес до українського ринку таких світових гігантів як IKEA та H&M є позитивним сигналом для інших інвесторів.
«Наше завдання – створити умови для іноземного бізнесу, щоб їм було комфортно тут працювати та були створені належні умови, щоб ні уряд, ні держава їм не заважали», – наголосив Тітарчук.

Довідка Finance.ua:

  • Doing Business – один з найпопулярніших рейтингів Світового банку, який характеризує стан інвестиційного клімату країни.
  • Світовий банк розраховує рейтинг за такими критеріями, як легкість відкриття нового бізнесу, отримання дозволів на будівництво, реєстрація власності, отримання позики, захист прав інвесторів, сплата податків тощо.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас