Створено Раду з питань торгівлі та сталого розвитку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Створено Раду з питань торгівлі та сталого розвитку

Казна та Політика
128
Кабінет міністрів України створив Раду з питань торгівлі та сталого розвитку, яку очолить заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська.
Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду у середу.
“13 червня за пропозицією Мінекономрозвитку Кабінет міністрів України створив Раду з питань торгівлі та сталого розвитку…До складу Ради з питань торгівлі та сталого розвитку увійдуть представники органів державної влади та громадянського суспільства. Раду очолить заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що завданням Ради є організація роботи Дорадчої групи з питань торгівлі і сталого розвитку відповідно до положень Угоди про асоціацію Україна-ЄС щодо підтримки громадянського суспільства, торгівлі та сталого розвитку.
Головним завданням Дорадчої групи стане моніторинг впровадження і дотримання чіткої імплементації заходів, охоплених главою 13 “Торгівля і сталий розвиток”.
Рада з питань торгівлі та сталого розвитку має також забезпечити відбір кандидатів до групи експертів, які працюватимуть над підвищенням ефективності розробки рішень щодо усунення можливих законодавчих труднощів під час імплементації відповідних положень Угоди про асоціацію Україна-ЄС щодо підтримки торгівлі та сталого розвитку.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас