Державі знадобиться понад 8 років на виплату боргів за рішеннями судів - Рахункова палата — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Державі знадобиться понад 8 років на виплату боргів за рішеннями судів - Рахункова палата

Казна та Політика
342
Держава направляє недостатньо фінансових ресурсів на бюджетні програми з відшкодування громадянам і виконання рішень судів, гарантованих державою, в зв’язку з чим на погашення заборгованості стягувачам знадобиться більше восьми років.
Про це повідомляється на сайті Рахункової палати з посиланням на результати аудиту використання бюджетних коштів на відшкодування шкоди, завданої фізичним та юридичним особам органами державної влади та виконання рішень суду, гарантованих державою.
За інформацією Рахункової палати, аудит встановив трирічну негативну динаміку зростання заборгованості стягувачам, яка цього року в дев’ять разів перевищила затверджену суму бюджетних призначень.
«За даними Казначейства, враховуються рішення судів, виконання яких гарантовано державою, на суму 4,627 млрд грн, в той час як затверджені бюджетні призначення на 2018 рік – 533 млн грн», – йдеться в повідомленні.
Також у Рахунковій палаті зазначили, що реалізація механізму реструктуризації заборгованості шляхом видачі фінансових казначейських векселів не запроваджена, хоча порядок такої реструктуризації діє з 2015 року.
За результатами аудиту Рахункова палата рекомендувала Кабінету міністрів і Держказначейству вжити належних заходів, в тому числі шляхом внесення змін до нормативно-правових актів.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас