Названо терміни запуску Антикорупційного суду


Названо терміни запуску Антикорупційного суду

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вважає, що Антикорупційний суд може повноцінно запрацювати наприкінці 2018 – на початку 2019 року.

Про це він сказав в ефірі телеканалу 112 Україна в понеділок, 11 червня.

“Створення Антикорупційного суду замикає весь процес створення антикорупційних органів, власне, замикає процес антикорупційної реформи. Тепер вже треба чекати результату. Просто треба почекати, щоб цей суд почав виносити вироки, і треба дати можливість цьому суду бути створеним, набрати суддів, і нехай вони виносять вироки. Не обвинувальні вироки для САП або НАБУ, а законні і справедливі, тоді буде до них довіра. Ми готові, понад 100 справ у різних судах. Я сподіваюся (це я бачу по розвитку роботи), що це ще не кінець і кількість справ тільки збільшуватиметься. За найкращих розкладів, за найкращого сприяння цей суд почне перші справи слухати в грудні цього року – січні наступного року”, – сказав він.

У свою чергу директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник зазначив, що суд був створений через тиск з боку західних партнерів.

Читайте також: Що в підсумку: деталі нового закону про Антикорупційний суд

“Ініціатива про створення Антикорупційного суду, мається на увазі законопроект, це не добра воля нашої політичної еліти, це тиск з боку західних стратегічних партнерів. Україна на межі дефолту, потрібне зовнішнє фінансування. Але всі установи, які можуть це зробити, тобто надати фінансування, всі прив’язують це фінансування до створення не просто Антикорупційного суду, а незалежного Антикорупційного суду”, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ГПУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua