Apple запатентувала новий гаджет для вимірювання тиску


Apple запатентувала новий гаджет для вимірювання тиску

Компанія запатентувала дизайн для переносного монітора артеріального тиску – манжети, забезпеченої датчиком, який відстежує тиск.

Ця технологія може бути використана в новому поколінні розумних годинників Apple Watch, пише The Verge.

Читайте також: Apple додала підтримку тривимірного звуку

Відзначається, що патент описує пристрій в загальних термінах. Зокрема, в новому гаджеті будуть встановлені система вимірювання артеріального тиску, що містить датчик тиску; розширюваний елемент, що містить безліч розширюваних осередків і виконавчий механізм.

Відповідно до патенту Apple, їх пристрій повинен мати один датчик для вимірювання тиску крові, коли вона протікає через руку або ногу користувача. Існує також “виконавчий механізм” для вимірювання того, який тиск необхідно вважати хорошим.

У світі, де проблеми з високим тиском зустрічаються все частіше, поява Apple в цьому секторі споживчого ринку охорони здоров’я матиме сенс. Але поки невідомо, чи планує компанія запропонувати окреме нове рішення або якимось чином інтегрувати його з платформою Apple Watch або самим пристроєм Apple Watch.

Отримання патенту означає, що компанії доведеться пройти безліч тестів від організації FDA, які повинні проконтролювати розвиток першого повнофункціонального медичного пристрою Apple до того, як він потрапить на ринок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua